רצח – נתינת סוף

הסוד מאחורי החלק בנו הרוצה לרצוח הוא היכולת שלנו להפריד בין מעטפת חיצונית למהות פנימית ובכך לתת למעטפות חיצוניות שזמנן עבר סוף מה שיגרום למהות הפנימית להתגלגל אל מעטפת חיצונית חדשה.


התנזרות מול קלף זה

מתוך פחד לרצוח אדם, סיטואציה, מערכות יחסים וכו' יעדיפו הנזירים לאיכות זו להתכחש לרוצח הפנימי שבהם.
נזירים מול איכות זו הם אנשים שלא יודעים לשים סוף לדברים, כך למשל הם עלולים למצוא את עצמם במערכת יחסים שלא טובה להם או בעבודה שגורמת להם סבל תוך כמיהה שהדבר הסתיים אך בחוסר מסוגלות להיות אקטיבים בסיום שלו.
בנוסף לחוסר המסוגלות שלהם לסיים דברים אותם נזירים עלולים למצוא את עצמם כרוצחים בחטף, חוסר ההקשבה לרוצח הפנימי כלומר ההתייחסות אליו כאל שד תגרום לו לבסוף להתנהל לבדו וכך אנו יכולים להגיע למצב בו ההתפטרות למשל תגיע יחד עם קריסה עצמית, או הפרידה ממערכת היחסים תעשה כאקט של בריחה וחוסר מסוגלות להישאר ליד האדם הזה, או במקרה הקיצוני לרצח של האדם שמהווה סמל לסבל שאנו חווים.
אם יבינו הנזירים לאיכות זו את ההבדל בין המהות הפנימית אותה הם לא רוצים לסיים לבין המעטפת החיצונית שהגיע זמנה לחלוף, יוכלו לקבל את מתנת נתינת הסוף.

 

שחיתות מול קלף זה


אחד השיעורים של הרוצח הפנימי הוא ההבדל שבין מהות פנימית למעטפת חיצונית, המושחתים הם אלו שהבינו את התפנית שהחיים מקבלים כאשר אדם מסכים לתת סוף לדברים שהופכת אותם לחיים קלים הרבה יותר אבל הם לא הבינו את השיעור החשוב שמבדיל בין המהות הפנימית שהיא נצחית ולכן לא ניתנת לסיום לבין המעטפת שהיא זמנית ולכן ניתנת לסיום.
המושחתים מול איכות זו יסיימו דברים ללא היכר ברגע שיש איזשהי חוסר נוחות, סיום הדברים יכול לבוא בצורת ניתוק מהיר ממערכות יחסים, התפטרות מעבודה ברגע שנהיה קצת קשה, וגם במקרה הקיצוני יכול לבצע אקט של רצח האדם שמפריע למושחת כרגע בחיים, הרצח של המושחת יהיה לרוב קר ומחושב יותר מהרצח של הנזיר.
המושחתים מול איכות זו בעצם מכורים לסיום המעטפות החיצוניות הזמניות משום שהם מסרבים להתבונן במהות הפנימית ולגלות שזה לא משנה כמה הדברים בחוץ התחלפו, יש צורך לעשות עבודה פנימית באמצעות המעטפת החיצונית הנוכחית במקום לרוץ לסיים אותה ולמצוא את אותו אתגר בדיוק במעטפת החדשה.

אם יצליחו המושחתים לאיכות זו לראות מעבר למעטפות החיצוניות ולגלות את המהות הפנימית הם יוכלו לפעול עם איכות זו בצורה מיטיבה.

עוד קלפים

בגידה – נאמנות

בלבול – איזון

צמצום עצמי – נוחות

דכאון – שהייה

המסר של הקלפים אלייך הוא...

לחצו על כל קלף פעם אחת כדי לגלות את הצד השני, ופעם שנייה כדי לקרוא יותר על הקלף.

קלף הבליינד ספוט

קלף התשובה

קלף השיעור

שגעון – הקשבה לקול הפנימי

שעבוד – התמדה

שנאה – הצבת גבולות

מעניין אותך לדעת יותר, ולקבל קריאה ופירוש מפורטים למצב שלך?

צרו קשר עם אור לקריאה אישית בקלפים.