התעללות – ריפוי

הסוד מאחורי החלק בנו הרוצה להתעלל הוא היכולת שלנו להביא ריפוי.
כמו שהרופא המנתח שמשתמש בכלים כאלו ואחרים על מנת לחתוך לנו את העור, להוציא לנו איברים ולהכניס אחרים היה יכול להשתמש באותם כלים על מנת להתעלל בנו כך גם ברמה הנפשית הכלים החיצוניים והפנימיים שיביאו לנו את הריפוי הגדול ביותר הם אותם כלים שבשימוש אחר יהוו את ההתעללות הגדולה ביותר.

הקלף הזה הוא סוג של קלף אב של כל החפיסה וזאת משום שכל הקלפים הבאים בעצם מתארים את הכלים שיש לנו בנפש איתם אנו עלולים לרפא אותנו ואחרים ובאותה מידה להתעלל בנו ובאחרים.

 

נזירות מול קלף זה

מתוך פחד לחוות התעללות (עצמית או ממישהו אחר) הנזירים מול איכות זו עלולים לסרב לסיטואציות חיצוניות ופנימיות בהן הם ייחשפו לכלים שעלולים להביא להם ריפוי.
פחד נוסף שעלול להיות לנזירים הוא מלהתעלל באנשים אחרים ובכך הם עלולים שלא להשתמש במתנות שלהם משום שהם מפחדים לא להשתמש בהן כראוי מה שעלול להוביל להתעללות שלהם באדם שמולם, אם לא יפחדו הנזירים מהכלים שברשותם ויסכימו ללמוד איך להשתמש בהם כריפוי יוכלו להתחיל תהליך של צמיחה בו הם מביאים יותר ריפוי לעצמם ולעולם.

 

שחיתות מול קלף זה

גם למושחתים מול איכות זו זה שני כיוונים.

מצד אחד, מתוך חוסר הבנה שאפשר להשתמש בתכונה זו כריפוי עלול המושחת להתמכר להתעללות עצמית שתרגיש לו כמו ריפוי או לפחות כמו כנות עצמית עליה הוא לא מוכן לוותר,

ומצד שני עלול המושחת להתעלל בזדון או שלא במודע באדם שמולו, בין אם בכוונה תחילה ובין אם מתוך מחשבה שהוא נותן ריפוי, הדרך של המושחת להתעלל נפשית באנשים סביבו היא דרך שימוש במתנות שלו איתן הוא יכול לרפא אותם אך מתוך חוסר הבנה איך להשתמש בהם או מתוך אנוכיות ומימוש מטרות אישיות.
אם יבינו המושחתים לאיכות זו שאותם כלים בדיוק איתם הם מתעללים באחרים או בעצמם יכולים להיות כלי ריפוי הם יוכלו לחקור את הכלים יותר לעומק ולפתח צניעות בשימוש בהם מה שיפתח להם את הדלת לשימוש מרפא בכלים הללו.

עוד קלפים

קנאה – השראה

היאחזות – עונג

התעללות – ריפוי

דחייה – כבוד לגבולות

המסר של הקלפים אלייך הוא...

לחצו על כל קלף פעם אחת כדי לגלות את הצד השני, ופעם שנייה כדי לקרוא יותר על הקלף.

קלף הבליינד ספוט

קלף התשובה

קלף השיעור

פחד – זהירות

עריצות – מנהיגות

כעס – שמירה על הגבולות

מעניין אותך לדעת יותר, ולקבל קריאה ופירוש מפורטים למצב שלך?

צרו קשר עם אור לקריאה אישית בקלפים.